Rodinná lyžovačka Roháče-Spálená IV.

Rodinná lyžovačka Roháče-Spálená IV.

Lokalita Roháče-Spálená, penzion Antares
Pre koho Pre rodičov s deťmi
Čo znamená lyžovačka rodičov s deťmi? Ide o pobyt, pri ktorom je doprava individuálna. Počas pobytu zabezpečujeme pre vaše deti lyžiarsku výuku. Najčastejšie lyžujeme s deťmi 2 hodiny doobeda a 2 hodiny poobede. Počas obeda deti odovzdávame rodičom. Deti sú rozdelené podľa lyžiarskej výkonosti do skupín od úplných začiatočníkov až po pokročilých lyžiarov, pričom každá skupina má svojho lyžiarskeho inštruktora. 
 
Aké sú výhody takejto lyžovačky? Rodičia si môžu naplno vychutnať brázdenie svahov, pričom o ich deti sa postarajú v maximálnej miere zodpovední tréneri. Deti naučíme základným lyžiarskym technikám. Skúsenejších lyžiarov zdokonalíme v carvingovom oblúku. Deti a možno aj rodičia spoznajú nových kamošov a užijú si veľa zábavy rovnako na svahu ako aj večer na hoteli. :)

ubytovanie: Penzión Antares - http://www.penzionantares.sk/uvod/

 

Kalkulácia ubytovanie + polpenzia

dospelý: 41 eur/osoba/noc/pevné lôžko

dieťa: 36 eur/osoba/noc/pevné lôžko

dieťa: 30 eur/noc na prístelke

dieťa do 3 rokov: ubytovanie zdarma

Uvedené ceny sú za noc + polpenzia.

Ceny neobsahujú daň z ubytovania 0,5 eur/deň.

 

Skipasy zabezpečíme s 10% skupinovou zľavou z cenníkových cien. https://www.rohacespalena.sk/cennik-listkov/cennik-listkov/

 

Ubytovanie je zabezpečené v dvojlôžkových štúdiách s možnosťou prístelky a v štvorlôžkových apartmánoch s možnosťou prístelky. Apartmány a štúdiá sú vybavené kuchynským kútom, spoločenskou miestnosťou, sociálnym zariadením, satelitným vysielaním. Z balkonov je krásny výhľad na okolitú prírodu. 

 

Lyžovanie: lyžovať budeme v stredisku Roháče-Spálená: http://www.rohacespalena.sk/lyziarske-stredisko/

Lyžiarsky kurz: je určený pre úplných začiatočníkov, ale aj pre pokročilých lyžiarov. Cena za lyžiarsky kurz je 145 eur/dieťa. Lyžovať s deťmi budeme v sobotu a v nedeľu (2 hodiny doobeda a 2 hodiny poobede) a v pondelok (2 hodiny doobeda).

 

Lyžiarsky kurz je povinný aspoň pre jedno dieťa/rodina.

Lyžiarskeho kurzu sa môžu zúčastniť deti od 4 rokov.

 

Pri prihlasovaní sa na termín z mobilných telefónov najskôr zmeňte rok narodenia (klik na rok hore v rohu :) )  a až potom zadajte mesiac a deň.

Prihláška

Termín
Termín
18.2. - 21.2.2022
 
obsadené

Fotografie

Lyžovačky rodičov s deťmi

zobraziť Všetky fotky