Pohybová príprava

Lokalita Trenčín
Nové Mesto nad Váhom
Vek 4 - 10 rokov

Váhate, aký šport vybrať pre Vaše dieťa?

Chceli by ste, aby ho hravo zvládlo a bol preň zábavou?
Rovnako ako Vy aj mnoho iných rodičov rozmýšľa, aký šport zvoliť pre deti predškolského a mladšieho školského veku. Väčšina detí na prvom stupni ZŠ vyskúša rozličné druhy športov. Rodičia nakupujú stále nové vybavenie, vozia deti na rôzne súťaže a sústredenia, vynakladajú čas i peniaze. Výsledok? Šport sa málokedy robí pre radosť. Mnoho klubov chce iba výsledky. Deti sú demotivované, sklamané neúspechom a nakoniec so športom skončia samé. Najhoršie je, keď zanevrú na šport a pohyb ako taký, prípadne skĺznu k sociálno - patologickým javom.

My to chceme zmeniť!

Aký je cieľ športového klubu Penguin?
Naučiť deti vnímať šport a pohyb ako spôsob trávenia voľného času. Niečo, čo ich baví, čo robia rady v kolektíve kamarátov alebo so svojimi blízkymi. Chceme všestranne rozvíjať ich pohybové schopnosti - vytrvalosť, obratnosť, zmysel pre tímového ducha a fair-play.

Aké sú výhody pre Vaše dieťa?

Nezameriavame sa len na jeden šport. Vaše dieťa bude pestovať všestrannú obratnosť. Keď mu niečo nepôjde, nevadí. Nabudúce budeme mať opäť iný program, teda môže vyniknúť naozaj každý. Rozvíjanie prehľadu o tímových hrách bude mať za následok to, že neskôr v partii smutne nepovie: "Ja neviem, ako sa to hrá."

Pri výchove detí nedochádza k nesprávnym pohybovým návykom, zlému držaniu tela a preťažovaniu organizmu. Vďaka pravidelnému pohybu sa podporuje zdravá fyzická kondícia, predchádza sa obezite, civilizačným chorobám a sociálno - patologickým javom ako fajčenie a alkoholizmus. Vďaka našim skúsenostiam vieme odhaliť talenty pre rôzne športy a odporučiť pre ne ďalší postup.

Aké výhody máte Vy, rodičia?

Chceme organizovať víkendové outdoorové akcie pre členov klubu a ich rodičov. Môžete tak s nami vyraziť na spoločný turistický výlet, bicykle alebo napríklad na lyže, rafty. Pripravíme dobrovoľné celodenné programy pre Vaše deti počas voľných dní (polročné prázdniny, jarné prázdniny, riaditeľské voľná).

V zime máte možnosť zapojiť Vaše dieťa do sobotnej školy lyžovania a snowboardingu. V lete budeme organizovať pre členov letný tábor. Ponúkame Vám nadštandardnú možnosť komunikácie. O všetkom dôležitom Vás budeme informovať e-mailom. Na telefóne sme pre Vás každý deň. Preferujeme osobný a individuálny prístup.

Pre koho je pohybová príprava vhodná?

  • Pre dievčatá a chlapcov od 4 do 10 rokov

Kde prebiehajú tréningy?

  • tréningy sú realizované v Trenčíne - ZŠ Východná 9 pondelok a štvrtok od 16:00 do 17:00, od 17:00 do 18:00.
  • v Novom Meste nad Váhom - telocvičňa Alexia J. Kollára 4 pondelok a streda od 16:00 do 17:00, od 17:00 do 18:00 a od 18:00 do 19:00

Cena?

  • 35 € za dieťa na mesiac
  • Cena zahŕňa: prácu trénerov, prenájom telocvične, pomôcky, odmeny.
  • Cena nezahŕňa: vstupy na športoviská, lyžiarske skipasy, náklady za pobytové sústredenia.

Prihláška

Termín
Vek
Cena
Termín
Nové Mesto n/V, každý pondelok a streda, 15:45 - 16:30
Vek
4 - 5 rokov
Cena
35 € / mesiac
Obsadené
Termín
Nové Mesto n/V, každý pondelok a streda, 16:30 - 17:30
Vek
5 - 7 rokov
Cena
35 € / mesiac
Prihlásiť sa
Termín
Nové Mesto n/V, každý pondelok a streda, 17:30 - 18:30
Vek
7 - 10 rokov
Cena
35 € / mesiac
Prihlásiť sa
Termín
Trenčín, každý pondelok a štvrtok, 16:00 - 17:00
Vek
4 - 5 rokov
Cena
35 € / mesiac
Prihlásiť sa
Termín
Trenčín, každý pondelok a štvrtok, 17:00 - 18:00
Vek
5 - 6 rokov
Cena
35 € / mesiac
Obsadené
Termín
Trenčín, každý pondelok a štvrtok, 18:00 - 19:00
Vek
7 - 10 rokov
Cena
35 € / mesiac
Prihlásiť sa

Zvoľte si aké typy súborov cookies bude táto stránka používať:

     

x